1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak sprawdzić czy konsola jest zbanowana?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez seage, Sierpień 23, 2009.

1. seage

seage Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Witam, chciałbym się dowiedzieć czy da się jakoś sprawdzić czy konsola jest zbanowana bez podłączania jej do internetu?? Kupiłem używaną rok temu i nigdy jej nie podłączałem i nie zamierzam do XBL, ale niestety padła (dzielnie służyła) i muszę wiedzieć czy jest zbanowana. A przy okazji, co sądzicie o tej aukcji?(3ROD E74 E73 E71 WYMIANA NA NOWĄ GLIWICE ŚLĄSK (715119114) - Aukcje internetowe Allegro) Na czym to polega i czy jest sens się w to bawić, czy lepiej dać konsolkę do naprawy?? Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sufi9

sufi9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aukcja ciekawa...jakis autoryzowany serwis bo maja same takie aukcje z tym zwiazane i zadnych negatywow :D:D a jezeli chodzi o sprawdzenie bana to wydaje mi sie ze na stronie xbox.com jezeli bedziesz probowal sie zalogowac i sie zalogujesz tzn. ze bana nie masz...ale pewny nie jestem

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Podłącz konsole do neta i wejdź w xbox live jak się połączy to znaczy że nie masz bana :)

5. sufi9

sufi9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a czy przy 3ROD da sie podlaczyc do neta i to sprawdzic?????

6. seage

seage Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jakbym się uparł to bym konsole może i włączył tylko, że musiałbym ją puścić na 10 min żeby się podgrzała to by z 15 min może pochodziła, ale i tak nie mam nawet tego kabla ethernet czy jak on tam się zwie. Jak kupowałem to miała być niby bez bana, ale nie sprawdzałem nigdy, a wiecie jak to może być na allegro. Myślałem może że się da gdzieś wklepać numer seryjne w internecie i sprawdzić.

7. sprinter9613

sprinter9613 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kruszwica
  8. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Co za roznica czy zbanowana czy nie?Jak masz gwarke to na infolinii sie dowiesz-jak amsz bana to zwykly serwis,jak nie to slij do m$

Wczytywanie...

Poleć forum