1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak sprawdzić czy konsola jest zbanowana?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Baldur2012, Wrzesień 25, 2011.

1. Baldur2012

Baldur2012 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chciałbym się do wiedzieć czy jeśli podłączę konsolę to internetu przez kabel ethernet, bez kupowania dostępu do XBOX LIVE, czy będę wiedział czy konsola jest zbanowana, zależy mi na tym bo szkoda mi pieniędzy na XBOX LIVE, a zbliżają się beta testy Battlefield'a 3 i chciałem sobie kupić miesięczny dostęp do LIVE'a. Z góry dziękuje za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    nie będziesz mógł tylko grać multi jak nie kupisz zdrapki i będzie pisało free. jak będziesz mial bana dostaniesz komunikat na konsoli

4. Baldur2012

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem, że nie będę mógł grać na multi, chodzi mi tylko o to czy jeśli podłącze konsole do neta, i nie kupie zdrapki, to będę widział czy mam bana na Live...

5. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    jak będziesz miał bana, to po prostu nie będziesz mógł się podłączyć do xbl. Więc wniosek prosty. Jeśli uda się połączyć, tzn bana nie ma

6. Baldur2012

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A mogę się podłączyć do XBL, bez kupowania kodu?

7. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    tak

Wczytywanie...

Poleć forum