1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak sprawdzić czy mam Hitachi v79?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Majcher997, Marzec 6, 2008.

1. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miałem konsole w serwisie, ponieważ napęd się nie otwierał. Chciałem wysłac konsole do flashu, ale boje sie czy nie mam Hitachi v79, ponieważ mikromientcy mogli mi podmienić napęd na tą wersje. Jak moge sprawdzić czy mam właśnie ten napęd?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri001

Piri001 Guest

Odp: Jak sprawdzić czy mam Hitachi v79?

Jak rzkrecisz konsole to na napedzie jest napisane . Innego sposobu nie ma .

4. Sahdy84

Sahdy84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

O ile mi wiadomo wszystkie wersje z roku 2007 z portem hdmi na 90% maja wersje napedu 79

5. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

No tak. Ale ja miałem na gwarancji bo napęd miałem wadliwy i mi go naprawili, albo wymienili, a jakby wymieniali to chyba raczej na v79 ???

Wczytywanie...

Poleć forum