1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak sprawdzić czy mam lt 2.0 czy lt 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mrsmerfus78, Styczeń 12, 2014.

1. mrsmerfus78

mrsmerfus78 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam jestem świeżakiem jeśli chodzi o xboxy kiedyś kupiłem sobie xboxa 360 jest on w wersji czarnej, dysk lite on (dwa żółte kabelki stąd wiem).Kupiłem go w wakacje 2011 roku po czym przerobiłem go we wrześniu 2011 roku i nie mogę sobie teraz przypomnieć czy mam lt 2.0 czy lt 3.0. I moja prośba to pomoc w sprawdzeniu jaką mam wersje lt. Za pomoc dziękuje i czekam na odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bolo9823

bolo9823 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ściągnij gre i nagraj najperw na lt 2.0 , jeżeli nie będzie działać to na lt 3.0 i zobaczysz , innego sposobu nie ma ;(

4. zoltypl

zoltypl Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    BARTY
    I przy okazji oflaguj sobie konsole, co prawda banow od 2009 roku nie ma , ale licho nie śpi.

Wgraj lt 3.0

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

5. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    A co ma oflagowanie konsoli do sprawdzenia wersji lt? Aby to zrobić nie musi być podpiety do neta

Wysłane z Xperii U za pomocą Taptalk Pro

1 osoba to lubi.
  6. mrsmerfus78

mrsmerfus78 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dobra, ale czy jest inny sposób na sprawdzenie wersji tego lt ? oprocz ewentualnego marnowania plyty ...

Wczytywanie...

Poleć forum