1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak sprawdzić czy mam przeróbke?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Krepel7, Marzec 28, 2010.

1. Krepel7

Krepel7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mikołów
    Jak moge sprawdzić czy moja konsola jest przerobiona? Kupowałem ją używaną a nie miałem pojęcia że może być przerobiona :p Najlepiej niech to nie będzie ściągnięcie gry i sprawdzenie czy będzie działała bo z moim internetem to będe to ściągał dłuugo:p

Przepraszam, dopiero teraz zauważyłem że zły dział... Prosze o przeniesienie

2. Lotnik421 Xbox One

3. thomasho

thomasho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    widzisz co to za dział ?! przeniesiony

4. bonzo

bonzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    a nie masz jakiegos kolegi co ma piraty w domu? ewentualnie zawsze mozesz sie skontaktowac ze sprzedawca

5. Krepel7

Krepel7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mikołów
    Niestety w moim otoczeniu nikt nie ma xboxa . Spróbuje znaleść numer sprzedawcy ale wątpie że go znajde..

Wczytywanie...

Poleć forum