1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak sprawdzic czy naped jest od tej konsoli?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fusse, Lipiec 21, 2011.

1. fusse

fusse Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam

mam konsole naprawiona z napedem. efekt jest taki ,ze wkladam pirata do napedu i jest odtworz dvd. nie mam zadnego oryginalu zeby sprawdzic jak to wygladaa na oryginale. naped jest samsung, zgralem firmware pod JF pokazuje,ze jest zespoofowany na liteona i ma wrzuconego iextreme 1.6 (konsola jest 2005rok!) przerobilem ten firmware z nowym lt1.9 lecz nadal jest to samo. mam podejrzenie duze,ze to nie jest naped od tej konsoli. Jak moge sie upewnic,ze klucze sie nie zgadzaja i to nie jest ten naped? zadnego bledu e65 ,e66 nie mam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. JTAG

JTAG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tuż za rogiem :)
    Przy błędnym kluczu nie będziesz miał błędu tylko fajny odtwarzacz dvd. To że nie masz żadnego oryginała to aż wstyd :)
    A poważnie klucz wygląda na normalny? Czy może 0000.... lub FFF czy inne kombinacje?. Przy nowym dashu nie porównasz dvdkey. Tylko do 7371 i odpowiednie CB...

4. fusse

fusse Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no wstyd mialem pare oryginałow to porozdawalem, bo moja stara dostala roda,z poltora roku temu. teraz kupilem za 25zl plyte z napedem, chcialem ja jako dawce gpu, ale byla w lepszym stanie to zrobilem jej reballing( nie naprawiam xboxow zawodowo) wlaczylem i **** bo piraty nie dzialaja. ale do rzeczy, klucz wyglada na normalny,zadnych ff ,czy zer ,normalna kombinacja. jedynie co mi sie wlasnie rzucilo w oczy to,ze w dosflashu nie wykrywa jej jako samsung tylko jako litka, dopiero doczytalem ,ze jest cos takiego jak spoof. wrzucilem firmware do JF i wtedy zobaczylem,ze ma ten spoof zrobiony. stad moje podejrzenie,ze to nie naped od tej konsoli dlatego ciagle jest odtworz dvd,pewnie przez zly klucz.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jeśli pisze odtwórz dvd to nie masz klucza na 100%, jeśli wali otwórz to uszkodzony laser może być. Zobacz jaki dash to odzyska się z płyty głównej max 2.0.7371.0

Wczytywanie...

Poleć forum