1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak sprawdzić czym przerobiono konsole...? Help...

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez FLASH, Listopad 2, 2008.

1. FLASH

FLASH Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam na forum dzięki któremu uzyskałem już na starcie wiele cennych informacji na temat mojego kochanego X-klocka. Koniec słodzenia, mam problem kupiłem konsole nówkę ale od razu przerobioną jak twierdził sprzedawca iXtreme (nie powiedział jaka wersja) z napędem Samsunga, typek wydawał mi się dość podejrzany (cwaniaczek) co prawda dał mi dożywotnią gwarancje na przeróbkę na piśmie ale chce sprawdzić jaką dokładnie wersją mam moją konsolkę przerobioną. Nie mogłem znaleźć nigdzie informacji jak można to zrobić. Mam nadzieje że istnieje w miarę prosty sposób na sprawdzenie takiej opcji. Gdy uda mi się sprawdzić jaką mam wersje będę miał jeszcze parę pytań :) Z góry dziękuje za odp. POzdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Odp: Jak sprawdzić czym przerobiono konsole...? Help...

Możesz nagrać jakąś starą grę, która nie posiada Stealth Patcha (jeśli nie wiesz co to zachęcam do przeczytania FAQ w dziale "Co warto wiedziec o x360?". Drugi sposób to podłączenie napędu do pc, zgranie firmware i sprawdzenie go.

4. FLASH

FLASH Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

To możne jakiś toturial ktoś by mógł stworzyć na temat zgrywania Fm z napędu do PC ? :) Z góry podziękował :p

5. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk

W w dziale "poradniki" są poradniki dot. flashowania rożnych napędów, wybierz swój i skończ na kroku zgrywania firwmare. Później tylko wsadzamy firmware do toolboxa i już wszystko wiemy.

Wczytywanie...

Poleć forum