1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak sprawdzić ID gry Fifa 13

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez samack, Marzec 15, 2013.

1. samack

samack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Śląsk
    Witam. Mam XboXa 360 z przeróbką RGH. No i takie pytanie, wgrałem grę na dysk poprzez Total Commandera (Fifa 13) i co teraz zrobić żeby sprawdzić ID tej fify bo chcę wgrać aktualizacje do content/0000000 itp. Gdy klikam RB i B tak jak pisze na forum to wyskakuje komunikat że nie można użyć tej opcji czy coś w tym stylu (po angielsku) proszę o pomoc. Nie mam już tej gry na PC

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1105
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Połącz się z przeglądarki z konsolą, wpisz w adresie przeglądarki IP konsoli, potem hasło i login : f3http i tam wyszukaj z dysku grę i sprawdź TITLE ID i MEDIA ID- konsola w FSD

Title ID możesz też sprawdzić tutaj: Kingla's XBOX 360 HDD Folder List

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum