1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak sprawdzić ile achivmentów mi jeszcze zostało do wykonania w NFS ?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez seanknw, Kwiecień 16, 2009.

1. seanknw

seanknw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    Witam
    Mam takie pytanie, gram sobie w NFS U i przeszedłem już fabułę gry teraz zostały mi na mapie same wyścigi takie można powiedzieć forfun. Aktualnie mam zdobyte 530/1000 GS. A moje pytanie jest takie.

Jest gdzieś w grze taka opcja w której pisze ile achivmentów mi jeszcze zostało do wykonania ? Jeśli tak to piszę np. również jak dany achivment zdobyć ?

Pytam się ponieważ to moja pierwsza gra na X360 i pierwszy raz mam do czynienia z achivmentami. I nie wiem czy to są dostępne dla użytkownika zadania z opisem ich zdobycia, czy achivmenty to są ukryte jakby zagadki do samodzielnego rozwiązania.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciek1422

maciek1422 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdynia
    Wchodzisz w dashboardzie w moja konsola xbox a tam nie pamiętam jak sie nazywa ta zakładka ale tam gdzie masz napisane ile masz GS to tam masz NFS i klikasz w to i masz achivy wypisane :D mam nadzieje że coś z tego zrozumiałeś ;)

4. Sereczek

Sereczek V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Jak jesteś zarejestrowany na xlive tutaj masz wszystko:

Sign In

5. seanknw

seanknw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    @maciek1422 - ok wporządku to tyle to wiem, ale tam mam wypisane achivmenty które już zdobyłem, a ja chciałbym się dowiedzieć jakie mi jeszcze zostały do wykonania.
    @sereczek - zarejestrowałem a gdzie mogę sprawdzic te achivmenty. Bo jak wyszukuję grę to mi się pokazuje marketplace, opis gry, zdjęcia i cena zakupu :p

6. cocieto13

cocieto13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wcisnij xbox guide (ten guzik na srodku pada) i wez w lewo pare razy przejdz i tam masz osiagniecia , pisze tam jakie jeszcze ci pozostaly

7. seanknw

seanknw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    ok juz mam, dzieki ;) wiekszosc do zdobycia w trybie gry wieloosobowej ;p wiec pewnie nigdy ich nie zdobede ;p

Wczytywanie...

Poleć forum