1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak sprawdzić jaką mam płytę

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez smir, Październik 5, 2010.

1. smir

smir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Otóż dzisiaj wróciła do mnie konsola z serwisu M$. Wystąpił błąd e74. Konsola była już wcześniej serwisowana więc odwiedziła serwis M$ już 2 razy. Wydaje mi się że wymieniono w niej płytę główną, ale jak sprawdzić jaki model płyty głównej znajduje się w konsolce. Przedtem miałem zephyra czy jest możliwość że wymienili płytę główną np. na jaspera czy falcona?

2. Lotnik421 Xbox One

3. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    Xbox 360 types (Xenon, Zephyr and FALCON)

sprawdź czy masz wbudowaną pamięc w konsoli. czyli w nxe do ustawienia->pamięć

Wczytywanie...

Poleć forum