Jak sprawdzić jaką mam przeróbkę?

stefan55

Świeżak
Świeżak
Witam! Mam xboxa 360 z 2009 roku, jest on przerobiony. Długo go nie używałem, teraz mnie naszła ochota, i wypadałoby pościągąc jakieś gry. Niestety nie wiem jaką ma przeróbkę a wypadało wiedzieć? Czy istnieje jakiś sposób, aby to sprawdzić?
Są chyba jakiś RGH i jakieś na "L" ale nei znam się.
I jak potem instalować takie gry? Czy mogę poprzez usb???
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Włącz konsolę z tacki (eject) jeśli zobaczysz xella znaczy się masz Rgh, jeśli włączy się normalnie brak Rgh może być jakieś lt, nagraj płytę z jakąś gra (xdg2) włóż do napędu i zobacz czy ruszy, jeśli tak masz lt, które to już mało istotne.
 

stefan55

Świeżak
Świeżak
Prawdopodobnie nie mam rgh tylko właśnie jakieś lt, bo nie wyświetla się mi żaden xell.
Czyli jak pobiorę jakąś grę to nie ma znaczenia czy na lt 1 czy na lt 2 czy na lt 3, bo jakąkolwiek pobiorę i tak będzie działać?
Chciałem pobrac na start minecrafta.
Czy mogę gdzieś znaleźć obraz minecrafta? Na tym forum są tylko gry w plikach rgh jak widzę i nie ma go :/

Rozumiem, że gry na lt ogólnie zajmują kilka gb miejsca np. 7 gb, a gry na rgh zajmują około 300-500 mb...? :/
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na forum nie znajdziesz linków, wolno rozmawiać ale nie udostępniać.
Gry rozpakowane zawsze zajmują tyle miejsca ile ważą a w przypadku LT nagrać trzeba cały obraz 1=1 więc rzeczywista wielkość gry nie ma znaczenia.
 

Do góry Bottom