1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak sprawdzic jaka to przerobka..

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez WineToo, Czerwiec 14, 2011.

1. WineToo

WineToo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radzionków
    Witam, otoz mam kolejne pytanie, za niewielka sume zakupilem od kumpla 360-tke, data produkcji 2007-09-02 i jak wiem, konsola byla przerobiona jakos na poczatku 2008 roku, a chcialbym oddac ja komus do przerobienia na LT+, tylko prlblem w tym, ze nie mam zadnego keya napedu i czy to problem nie bedzie, jesli nie to czy daloby to samemu zrobic?;) Sam posiadam slimke ale nie przerabiam jej bo duzo zabawy na live mam ;) a konsole co kupilem od kumpla to dla chrzesniaka

2. Lotnik421 Xbox One

3. reavenger

reavenger Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bia�ystok, Poland, Poland
    drogi kolego wystarczyło delikatnie w dół spojrzeć działu i byś miał rozmowe o przeróbce z akutar tego roku dokładna nazwa mojej przeróbki

Wczytywanie...

Poleć forum