1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak Sprawdzic Jakie mam konto czy UK czy US ? help

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez XertisPL, Maj 7, 2012.

1. XertisPL

XertisPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam jak sprawdzic jakie mam konto UK czy US bo chcial bym kupic Microsfot Poinsty ale kompletnie nie wiem jaki mam region
    szukalem juz na xbox . com ale tam tez nic nie znalazlem jedynie przyszlo mi na mysl ze jak daje zeby kupic np na ten stronie lub na xboxie Microsoft poinsty to wyskakuje ze waluta w Funt [£] to nie wiem czy to oznacza
    ze konto na 100% UK i czy moge kupic w takim razie w Polskim sklepie zdrapke EU i bd dzialac? prosze o pomoc ;)

EDIT:

Dobra już wiem że to już działa i jeżeli mam konto UK
    to jak kupie np w media expert tam 1600 mp
    to bd dzialac mi na konto UK ?

-=SETH=- /Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.
    10.Odświeżanie swojej wiadomości można robić nie częściej niż co 24h. Odświeżanie tematu polega na usunięciu swojej ostatniej wiadomości i napisanie jej jeszcze raz.

Wczytywanie...

Poleć forum