1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak sprawdzić lt?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez barv, Listopad 5, 2012.

1. barv

barv Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka. Pomożecie mi stwierdzić jaki mam lt wgrany? Wgrywałem gdzieś rok temu na jesień. Mam gry Forza 3, Mafia 2. Miałem jeszcze NFS HP (Żeby grać w HP musiałem się tam męczyć z tym AP 2.5), ale przypadkowo zaktualizowałem konsolę i wtedy wywaliło mi przeróbkę. Wgrał nowszą wersję i nfs HP od tego czasu nie działa. Nie wiem wystarczą wam te dane żeby określić jaki lt mam wgrany??

2. Lotnik421 Xbox One

3. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Odp: Jak sprawdzić lt?

Zapewne masz lt+2.0.

Galaxy S II z Tapatalk 2

4. barv

barv Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale jest jakaś szansa, że mam 3.0? Bo nagrałem FH tak jak trzeba pod LT 2.0 i tak jakby jej czytać nie chciało nawet

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Jak sprawdzić lt?

Gra zle nagrana

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

6. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Szansy nie ma, że masz LT+ 3.0 bo jak pisałeś wgrywałeś na jesień, a LT+ 3.0 wyszło dopiero w połowie grudnia.

Wczytywanie...

Poleć forum