1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak sprawdzić nagrywarkę.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Shogun, Marzec 17, 2009.

1. Shogun

Shogun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowa Huta
    Jestem w tych sprawach ciemny i czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak sprawdzić czy moja nagrywarka może nagrywać gry z xboxa.

z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    uzyj nero infotool badz informacje o systemie :p i jak ci wyswietli DL z takim znaczkiem obok to znaczy ze moze ale czy do tego sie nadaje to juz inna bajka

4. Borowski1997

Borowski1997 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam magiczną nagrywarkę LG GH22NP20 i mam pytanie: Czy tą nagrywarką da sie nagrać jakąś płytkę z xboxem? to znaczy z grami?

5. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
  6. Borowski1997

Borowski1997 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No, moge nagrywać DLki ale w tym problem czy sie nadaje bo tak jak powiedział kolega sebolek: ,,i jak ci wyswietli DL z takim znaczkiem obok to znaczy ze moze ale czy do tego sie nadaje to juz inna bajka'' Czyli może nagrywać, ale niewiem czy sie nadaje

7. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Najlepszym sposobem jest po prostu sprawdzić samemu!

Przecież nie jestem wstanie kupić każdej z nagrywarek i sprawdzać ja poklei czy nagrywa prawidło czy też nie, a jeśli nawet to że u mnie nagra ta sama nagrywarka płytę, to nie oznacza ze Wasza też tak świetnie będzie nagrywała, bo użyliście kiepskiej płyty, albo po prostu wasz czytnik już jest "zmęczony życiem".

Ja wychodzę z założenia ze aktualnie każda nagrywarka nie przekraczająca dwóch lat nadaje się, łącznie z tymi co się znajdują w laptopach mimo tego ze ludzie strasznie na nie marudzą.

A po za tym tematów jest wiele...

Wczytywanie...

Poleć forum