1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak sprawdzić "poprawność" przeróbki ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dkajzer, Maj 23, 2011.

1. dkajzer

dkajzer Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam.
    dzisiaj wysłałem swojego X'a 360 do przeróbki. po wysłaniu dotarło jednak do mnie, że cała sprawa jest dość "śliska", dlatego że wszystko odbywa się bez mojego udziału i z moją konsolą może stać się w międzyczasie wszystko. mam na myśli np. wymianę podzespołów i inne tego typu miłe rzeczy. moje pytanie brzmi: gdy konsola już do mnie wróci, czy mam możliwość ustalenia na 100%, że nikt w tej konsoli nie grzebał ? na co zwrócić szczególną uwagę ?
    bardzo proszę o sensowne posty, bo serio zacząłem się martwić...
    z góry dzięki!

PS czy na tym forum są ewentualnie kompetentne i wiarygodne osoby zajmujące się przerabianiem konsol ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Bez obaw , żaden szanujący się szpec nie zrobi Tobie nic z tą konsolą. Zawsze mogłeś pospisywać numerki informacyjne z dasha o konsoli i przerabiacz nie pozwoli sobie na jakąś kradzież , a co on miałby pozamieniać , przecież tam nic nie ma ;-)))) co by można gwizdnąć.
    Nie da się przerobić konsoli bez "grzebania".

EDIT down
    Tak , podczas flashowania trzeba rozebrać konsolę by dostać się do napędu.
    A na forum ludzisków od przerabiania na pęczki , nie wiem skąd +- jesteś , ale od siebie mogę polecić jednego klienta z południa polski.

4. dkajzer

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli podczas flashowania napędu trzeba dostać się do środka konsoli ?

edit: właśnie numerów nie spisałem i bardzo tego żałuję teraz...

edit2: przeczytałem trochę o "przeszczepach", czyli podmianie płyty głównej na jakąś starą, zazwyczaj zbanowaną na XBL. można też na upartego podmienić sam napęd. jest parę możliwości zrobienia jakiegoś wałka...

5. adrian1389

adrian1389 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Raszyn
    Nigdy nie masz pewności, ale jeśli jest to dobry serwis i ma wielu zadowolonych klientów to nie masz się co martwić.

6. dkajzer

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    cóż, ciężko mi to zweryfikować, znalazłem aukcję na Allegro. przypuszczam, że jest to po prostu osoba prywatna, nie żaden konkretny serwis, ale negatywów nie ma z drugiej strony...

7. dkajzer

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    można wiedzieć kogo masz na myśli ?

8. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia: