1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak sprawdzić?! PROSZĘ O POMOC! Nagradzam !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez c4rtelswk, Grudzień 22, 2010.

1. c4rtelswk

c4rtelswk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.

1. Chciałbym się dowiedzieć jaką mogę mieć przeróbkę konsoli, jeżeli była ona przerabiana w lutym/marcu 2010? Nie wiem, gdyż konsola kupowana od znajomego, lecz on też nie wiem jaka wersja przeróbki jest.

2. Jak mam zmienić daną przeróbkę na "większą"? Program czy coś?

3. Mam nba 2k11 i po poprawnym wypaleniu, gra nie działa. Jak mam zmienić wave?

Proszę o pomoc! NAGRADZAM

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fannadil

Fannadil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    na kij ciagle tu spamujesz ten sam temat na wiekszasc pytan masz odpowiedz na forum wystarczy poszukac ...

4. c4rtelswk

c4rtelswk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A nie możesz podesłać mi linki?!

5. orzelorzel

orzelorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie możesz użyć wujka gógla? <--- dam Ci link do poradnika jak byś nie znał?! dobra żeś leń i tyle więc łap.. -> AD 1 i AD 2 <- choć wydaje mi się że i tak tego sam nie zrobisz jak nawet nie masz pojęcia co to jest wave i po co on w ogóle jest.. więc lepiej zanieś do jakiegoś serwisu i powiedz że chcesz lt+ cena od 50 do 150 zł zależy jaki znachor będzie Ci to robił. Wave zmieniasz -> zmiana wave najlepiej zrób na 2-3 żebyś czegoś nie spitolił.. masz w ogóle active.iso ?

aaa i nie spamuj bo Twoja nagroda to może być warn albo jak wolisz ban ? od Ciebie nie chce żadnej nagrody chyba że masz pożyczyć dwu-stów :D

Wczytywanie...

Poleć forum