1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak sprawdzic rok produkcji konsoli ??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez paryk, Styczeń 12, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. paryk

paryk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Cześć, chciałem się dowiedzieć jak można sprawdzić rok produkcji bo na obudowie konsoli jest zamazane dodam ze do kompletu dostałem zasilacz 203V gdzie sam wskazuje że to może być z roku 2007-2008. Sprzedawca pisał mi ze data produkcji to 2010r z napędem liteona. Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś pomoże.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Quato

Quato Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    konsola moze byc po naprawie w serwisie ms wtedy data produkcji na obudowie bedzie 2010

4. paryk

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Sprzedawca pisał mi ze nie była serwisowana i wydaje mi się że sprzedawca nie jest prawdomówny ponieważ rok produkcji i nie tylko wyglada na specjalnym wymazaniu tylko nie które cyfry widać aby tylko sprzedać. Można rozpoznać jaka jest to wersja po rozkręceniu jej?

5. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    zobacz ostatnie 5 cyfr numeru seryjnego. Możesz je znaleść w dashu jeżlei na obudowie jest zamazane. np. 71005 to data produkcji 10 tydzień 2007 roku. Jak produkowane w 2010 to zamiast 7 jest 0. Wersje płyty głównej rozpoznasz go wyglądzie gniazda zasilania

6. SerwisKonsol

SerwisKonsol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
  7. paryk

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Z tyłu obudowy jest zamazane wiec nie mozna odczytac ale rozpoznałem wtyczke zasilania jest to opus/falcon. Podam także nr seryjny konsoli 712970282905 czyli wychodzi że rok produkcji to 2008. Wspomnę że sprzedawca napisał mi ze jest to 2010r co w takiej sytuacji mam zrobić(mam prawo oddać mu czy co)??

8. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Oczywiście że oddaj. Niezgodność towaru z opisem. To jest karalne. Z takim czymś możesz iść śmiało na policje. Dodatkowo domagaj się zwrotu kosztów przesyłki.
    Mialem podobny przypadek- przy czym sam znalazłem przeszło 10 niezgodności towaru z opisem. Pieniądze zostały mi zwrócone po odesłaniu konsoli- nie stety kosztów wysyłki nie udało mi się odzyskać. Pan z którym miałem nieprzyjemność dokonywania tranzakcji otrzymał w trybie ntychmiastowym negatywa
    pozdrawiam i życzę powodzenia. Oszustów w tym kraju nie brakuje.

9. paryk

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dzięki, wszystkim za konkretne odpowiedzi spór został rozwiązany sprzedawca odda mi pieniądze (Ps. ma ktoś na sprzedaż xbox'a jaspera)

10. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Poszukaj w giełdzie :D za niecałe 500 idzie wyrwać jasperka z 1 padem

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.