1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak sprawdzic wersje przerobki ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Niemusz, Lipiec 4, 2010.

1. Niemusz

Niemusz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam pytanie. Jak moge sprawdzic wersje przerobki ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. yondaime332

yondaime332 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Odpalając gry z danym wave
    wave 2 - 1,5
    wave 3 - 1.51 / 1.6
    wave 4 - 1.61 / LT

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Tak jak kolega wyżej napisał, inaczej się nie da

5. Niemusz

Niemusz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tzn na zasadzie jak gra odpali to wiadomo jaka wersja ? a co to jest "Wave" ? bo nie rozumiem tych okreslen...

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Wave to rozmiar jakiś pliczków na płycie. I odpowiedni ixtreme odtwarza odpowiedni wave. Np ixtreme 1.6 odtwarza 1 2 i 3 wave więc jak Ci nie pójdą gry na wave 4 i 5 i 6 to znaczy na przykład że masz ixtreme 1.6. I tak analogicznie do każdej przeróbki.

7. poncheck

poncheck Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    szukanie nie boli kolego,to wsyztsko zajdziesz na tym zacnym forum jak i w google!
    też jestem świeżym uzytkownikiem xboxa ale bez przesady;) ogólnie zauważyłem że to bardzo tolerancyjne forum :)

anyway ja zrobiłem tak:
    wziąłem biblioteczkę gier, sprawdziłem co nie działa,co działa, gry ktore nie działają powrzucałem w kompa porobiłem obrazy i sprawdziłem programem abgx360 jaki jest wave,na tej p[odstawie wiedziałem już że mam xtreme 1.5 niestety ;)

8. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    szukaj a znajdziesz. Az denerwuje jak co chwile te same pytania zadajecie a wystarczy poszukac - -

9. Niemusz

Niemusz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    spoko spoko nie nerwowo juz rozkminilem :p a pytalem bo myslalem ze gdzies mozna rozkminic bez metody "prob i bledow" :p

10. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Albo jak jesteś hardokr to weźmiesz i rozbierzesz konsolę i podłączysz napęd do PC a potem w w JungleFlasher odczytasz klucz za pomocą "dummy from ixtreme" to wtedy pisze z jakiego iXtrema wyciągałeś klucz. U mnie np to był ixtreme 1.6 wgrany jak kupiłem konsolę. A jak ci się to nie uda to masz LT ale to taki sposób już trudniejszy.

Tak jak koledzy pisali wyżej najlepiej to nagrać grę z określonym wave i sprawdzać albo wgrać sobie takiego ixtrema jakiego chcesz.

Wczytywanie...

Poleć forum