1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak sprawdzić xtreme?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adamreal, Marzec 9, 2010.

1. adamreal

adamreal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko-B
    Nie dawno kupiłem konsole z roku 08.2006r i posiada jakies stare menu dashboard, ale nie wiem jak dokładnie sprwadzic wersje xtreme, bo nie jestem pewien czy wydawać kase na ponowne flashowanie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. paroled

paroled Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Tarnów
    Mogę się mylić, ale z tego co mi wiadomo w domowych warunkach nie sprawdzisz jakiego masz ixtreme/xtreme a jesli chodzi o dashboard, to z tego co mi wiadomo niezaleznie od zainstalowanego/wgranego ixtrema mozesz go upgradeować/aktualizować, a TUTAJ masz dokładnie opisane jak to zrobić.

4. Xbox_Gamer

Xbox_Gamer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    podepnij naped pod kompa, odpal JungleFlasher, zczytaj FW z napedu i bedziesz w programie widzial....

Wczytywanie...

Poleć forum