1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak stworzyć plik dvd (notatnik nie działa)

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Gambit95, Październik 25, 2010.

1. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.
    Pobrałem grę wrestling the legends of wrestlemania i nie ma pliku iso. Przez notatnik nie mogę stworzyć, bo nie mam takiego rozszerzenia dvd do wyboru. W opcjach folderów odznaczyłem "sprawdzaj typowe rozszerzenia" czy coś takiego. Przez abgx nie mogę przepuścić, aby stworzyło plik dvd, bo wyskakuje błąd "[...] isn't recognized as an xbox 360 or stealh. Ale przecież to gra na xbox 360, a nie na pc czy xbox 1.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    jak abgx twierdzi ze to nie gra na xboxa 360 to nie jest to wersja na xsa - programowi mozesz wierzyc

4. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To nie ma znaczenia. Wybierasz "Zapisz jako" i w nazwie wpisujesz xxxx.dvd

Przy czym jeśli abgx pokazuje, że to nie jest gra na X360 to prawdopodobnie zmarnuje się płyta.

5. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    "Zmarnuje się płyta". Dokładnie, zmarnowała się. I czemu znowu nie posłuchałem doświadczonych ludzi tylko próbuję coś zrobić na własną rękę? Cholera.

Wczytywanie...

Poleć forum