1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak stworzyć prawidłowo obrazy gry, aby potem ją przerobić do xex lub god

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez trudneto, Czerwiec 29, 2014.

1. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Witam . Mam problem tworzę obrazy gry wcześniej nagranej na ihas w 100% w imgburn. Wszystko ładnie się robi potem próbuję ten obraz przerobić do god to mi wyskakuje Default.xex is not valid , a gdy do xex to program się zawiesza. Chciałem obraz sprawdzić w abgx i w konsolce mi się pojawia, że obraz nie jest w pełni zrobiony i brakuje plików gry. Obraz który mi się tworzy ma normalnie 8 giga (xgd3). Nie mam pojęcia co i gdzie źle robię. Z góry dziękuje za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Gra widocznie się dobrze nie nagrała, pobierz obraz jeszcze raz.
    Możesz też spróbować zrobić kopie z płyty przez FSD.

4. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Gra jest dobrze nagrana już wiem że muszę płyty które są nagrane ihasem w formacie xgd 3 zrobić obraz ihasem temat do zamknięcia

Wysłane z mojego LT15i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum