1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak szybko ms banuje konsole?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Maki300, Marzec 19, 2013.

1. Maki300

Maki300 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, konsole mam jakies 4 lata i nigdy nie była podłączana do neta. Konsola jest sflashowana do najnowszego LT. Jeżeli podłączyłbym ją teraz do neta to jest duża szansa na bana? Grałem w pare gierek przed premierą ale tylko single. I jeszcze jedna spawa: bana dostaje się odrazu czy jakis komunikat najpierw jest i dopiero przy nastepnym połączeniu ?

Wysłane z mojego LG-P700

2. Lotnik421 Xbox One

3. darus0955

darus0955 Banned Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak masz lt 3.0 i ihasa to śmiało możesz grać, jak na razie nie słychać żeby microsoft banował za przeróbkę

1 osoba to lubi.
  4. Maki300

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ok dzięki za szybką odpowiedź :) Jeszcze chciałbym wiedzieć jedną rzecz. Jeżeli dostałbym bana to co konkretnie MS blokuje? Dysk,napęd czy poprostu połączenie z internetem?

5. darus0955

darus0955 Banned Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Banuje profil i połączenie z netem

6. Maki300

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli stracę tylko ms points i wszystkie save`y z gier tak?

7. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Ms point profil na gre online i wszystkie online o ile se kupisz to tez stracisz. Bedzie x 100% offline.

8. Maki300

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Głównie żałowałbym tylko straconych save`ów z gier :p Nie odpowiedział mi nikt na pytanie jak objawia się ban. Dostaje się go odrazu czy najpierw pokazuje się jakiś komunikat w stylu naruszenia regulaminu ms itp ?

9. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Monit sie pokazuje jak chcesz sie polaczyc o naruszeniu licencji. Save nie stracisz ale na profilu online juz nie pograsz na zadnej konsoli juz

1 osoba to lubi.
  10. Maki300

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    OK dzięki za odp :) Jeżeli save`y pozostaną to nie mam sie o co martwić :) pozdro

11. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Jak masz najnowsze lt ihas troche myslenia rozsadnego . Nie kupujac kradzionych kont z allegro i nagrywanie ihas i uzywanie abgx , i nie granie na live gier przedpremiera to moze do nextgena go nie dostaniesz

12. Radoleohes

Radoleohes Banned

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    K-ce
    A tam pierdoły Ci piszą, Bana dostajesz na KV konsoli. Profil się uszkadza (zostaje oflagowany), działa tylko na tej konsoli. możesz go odzyskać na niezbanowanej konsoli przez Live (nabite punkty G po Banie niezaliczone), albo możesz taki profil naprawić (odflagować) http://xboxforum.pl/jtag-rgh-194/naprawa-uszkodzonego-profilu-po-oflagowaniu-116073/ potem działa na każdej konsoli włącznie z LIVE.

Oczywiście na tej konsoli nie połączysz się już XbOX LIVE, zostaje Ci zrobienie RGH, wtedy można jakoś to odbanować (podobno zmiana KV) albo na RGH grać w multi w systemie LINK nie każda gra to obsługuje.

W żadnym wypadku nie tracisz SEJWÓW.

Pozdro
    Rado

1 osoba to lubi.
  13. Maki300

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam najnowsze LT i Ihas. Tylko we fife 13 chciałem pograć, reszte tylko na single bede ciągnął. Mam nadzieje że nagrywane gry z przed roku nie wypływają już na bana bo nie dogrywałem wtedy do nich żadnych stealth patchy itd.

14. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Na profil tez juz . Na xbox.pl juz tez nic nie zrobisz jesli chodzi o logowanie ci to samo bedzie pisac. Jak masz dostac i tak dostaniesz

Wczytywanie...

Poleć forum