1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak teraz wygląda live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mimeks, Styczeń 14, 2015.

1. mimeks

mimeks Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, kiedyś siedziałem trochę w temacie live (sporo przed nową generacją konsol) i wtedy były jakieś fale banów, flagowanie konsoli itp. Jak teraz wygląda sprawa live na x360, microsoft dalej tak ściga przerobione konsole ?
    Kupiłem konsolę na allegro, jest flash napędu, nie wiem czy jest oflagowana czy nie, i nie wiem czy mogę ją podłączyć do live, żeby nie dostać bana, a chcę tylko na chwilę się podłączyć, żeby wgrać aktualizacje do gry.
    Kolejne pytanie - czy przy zakładaniu konto Live trzeba podać numer karty kredytowej czy da się to jakoś obejść ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Nie banują już tak jak kiedyś, chyba że ktoś ewidentnie podpadnie (czyt. gra w pirackie gry przed premierą).
    Przy zakładaniu konta nie musisz podawać numeru karty kredytowej

mimeks lubi to.
  4. mimeks

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Konsola ma prawdopodobnie cichą aktualke, czy to się równa z oflagowaniem czy nie muszę się obawiać ?

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    jak ma cichą aktualke to nie będą chodziły gry XGD3, jeśli masz LT2.0. Możesz stosować jakieś tricki z MP3, lub najprościej zaktualizować LT do wersji 3.0

mimeks lubi to.
  6. mimeks

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dzięki za odpowiedzi.

7. mimeks

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jeszcze jedno pytanie - da się jakoś usunąć konto ? Zalogowałem się, ściągnąłem aktualke do gry i konto mi do niczego już nie potrzebne. W sumie nie aktywowałem go na mailu, zależało mi tylko na aktualce. Da się je usunąć czy zostawić je po prostu ?

8. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Może jedynie usunąć profil z dysku konsoli. Z serwerów Microsoftu nie da się usunąć konta.

Wczytywanie...

Poleć forum