1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak to bedzie wygladalo w takiej sytuacji?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez szangg, Styczeń 30, 2013.

1. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Naszla mnie pewna mysl i chcialbym sie dowiedziec jak to by wygladalo w przypadku sprzedazy konsoli.

Sprobuje to napisac i nie pokrecic. Mianowicie:

Mam konsole od ponad 2 lat (juz po gwarancji) i zastanawiam sie nad sprzedaza i kupnem nowej zeby byla warancja :) Obecna oczywiscie bezawaryjna ale do rzeczy.
    Na konsoli sa 2 konta: glowne i dodatkowe (nieuzywane), na dysku sa posciagane dodatki do roznych gier np: Gearsy 2, 3, alan wake, nfs HP, Batman AC itp.

Logiczne jest ze dodatki dzialaja rowniez na koncie nieuzywanym, ale:

1. jakbym usunal konto glowne to czy dodatki dalej by dzialaly na koncie nieuzywanym?
    2. w przypadku sprzedazy konsoli jesli osoba kupujaca stworzy sobie nowy profil to te dodatki dalej beda dzialac (konto nieuzywane zostaloby przy sprzedazy na konsoli)?
    3. a co wtedy gdy ja sobie kupie nowa konsole i bede chcial ponownie sciagnac te dodatki?

Mam nadzieje ze w miare zrozumiale jest to co napisalem :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. YokaPL

YokaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    1.No jesli dzialaj na koncie dodatkowym jak mowisz te dodatki to jak usuniesz konto uzywane to powinny dalej dzialac czemu nie maja dzialac?
    2.Jak stowrzy sobie profil to powinny dzialac tak jak na tym koncie co ty masz nieuzywanym to to samo co pierwsze pytanie jest :D
    3.Nie rozumiem zabardzo ? Jak sciagniesz to sciagniesz.

4. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    dodatki może ściągać tylko osoba która je kupiła niezależnie od konsoli, więc na nowej jak i tej możesz je wielokrotnie ściągać.
    Jeżeli już jest na konsoli to może je używać każdy profil na niej zainstalowany. Jak usuniesz swój profil to po prostu każdy bedzie mógł korzystać z dodatku, ale nie możesz go ściągnąć ponownie

5. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    spoko o to mi wlasnie chodzilo bo kilka tysiecy ms poinst juz na wszystkie dodatki poszlo wiec to moze byc jakis dodatkowy wabik na potencjalnych kupcow :)

Wczytywanie...

Poleć forum