1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak to było z moim xbox'em

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Artek1234, Marzec 31, 2009.

1. Artek1234

Artek1234 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mój pierwszy post.
    Mam już swoje lata-37 (pierwszy komputer 1989 - atari, pierwszy PC - 1992), ale jakoś w dalszym ciągu uwielbiam gry (teraz razem z dziećmi). Odkąd posiadałem PC nawet nigdy nie pomyślałem o konsoli. Ciągłe modernizacje, instalacje gier, programów, systemów itp. to normalne na PC. Wreszcie pod koniec ubiegłego roku powiedziałem dość wydawania kasy (GTA IV, CRYSIS, FARCRY2 wymagały ode mnie kolejnej modernizacji sprzętu - min 600-700pln).
    Zacząłem rozglądać się za alternatywą. O xbox czy PS nie wiedziałem kompletnie nic. Wtedy trafiłem na to (i inne) forum. Przerażały mnie trochę ceny gier i awaryjność Xbox'a. Rozpocząłem poszukiwania na Allegro i wśród znajomych. I znalazłem! Uszkodzony Xbox (czerwone diody) w komplecie z kartą pamięci, dwoma kontrolerami, kablem HDMI i uwaga: 36 tytułów gier (na PC nie miałem tylu nowości nigdy). Kupiłem to za 280pln. Jestem elektronikiem - konsola w godzinę była jak nowa.
    Sprzedałem PC stacjonarny - naprawdę droga zabawka i podczas gier ok 0,5 KW poboru mocy (zostały mi tylko laptopy do pracy i internetu). Dokupiłem dysk twardy 120Gb, oryginał GTAIV(na tym najbardziej mi zależało) i kasy zostało mi jeszcze na dodatkowy monitor (kupiłem 24" fullHD Gateway ze względu na ilość wejść orac cenę). Wszystkie gry działają bez problemu, nie martwię się o ustawienia grafiki i o to czy mój sprzęt to uciągnie. Polecam każdemu kto zastanawia się nad kupnem konsoli - super zabawa za małą kasę. Trzeba się tylko przestawić z klawiatury i myszki na kotroler. A za kilka lat po prostu kupię nową konsolę i znowu spokój na długi czas.

pozdrawiam wszystkich

2. Lotnik421 Xbox One

3. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    gratuluję ładnej reklamy konsoli Microshit-u i umiejetności samo naprawienia RRod-a ;)

pzdr.

4. seanknw

seanknw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    Reklama czy nie ja też ciągle wsadzałem kase w kompa a nawet nie mogę pograć w nowego Far Cry czy GTA4. Nie wspominając o różnorodnych błędach itd.
    Artek1234 to jest forum o Xbox 360 więc nie musisz pisać jaki on jest super, bo 95% użytkowników tego forum zarejestrowało się tutaj bo posiadają Xboxa 360 :)

5. hadeS

hadeS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Suwałki
    Moim zdaniem zrobiłeś zaje... interes z tym xboxem. Tyle gier i zepsuty xbox za 280 zł, a ty se naprawiasz. Gratuluję. Lepiej mieć xboxa niż kompa. Np. mi to CoD 4 nie poszedłby za nic na kompie a na xboxie gram se :) I z tego się cieszę.

6. Yosiek4

Yosiek4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam xboxa prawie 2 lata nie narzekam na niego jedyne co to wydałem 80zł na przerobienie tyle było moich kosztów związanych z tym sprzetem dziekuje dowidzenia....

7. scripto

scripto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraqw
    Brawo za zrobienie świetnego interesu, sam bym tak chciał .

8. Fasto

Fasto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Korczyn
    heh naprawił rod w 1h a za 2 dni konsola padnie.

9. CuxPL

CuxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Prochowice
    A co ty Fasto myślisz że owinoł w koc ??Przecież napisał że jest elektronikiem to napewno zrobił dobrze konsoli :D

10. muciek1988

muciek1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    sosnowiec
    to wtłumacz chłopie jak żeś to zrobił?

11. NikoBarteq

NikoBarteq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Może powiesz nam co w niej takiego było?? Rod jest wielo znaczny:p
    Co do kupna za 280zł to piękny interes- kupiłbym dla samych org gier:pP

12. Artek1234

Artek1234 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przy naprawie sugerowałem się informacjami z netu - nawet nie sprawdzałem co jest przyczyną. Przelutowałem GPU od nowa i działa. CPU tylko podgrzałem powietrzem dla pewności. Jedno co zauważyłem podczas składania, że płyta po dokręceniu wszystkich wkrętów jest "naprężona" tzn. lekko wygina się w łuk tak że środek płyty jest wyżej. To jest prawdopodobnie przyczyną tego że podczas nagrzewania puszczają luty pod GPU. Skręciłem całość trochę inaczej - luźniej - więc płyta pozbawiona jest naprężeń. Radiatory skręciłem usuwając klamry - są tylko na wkrętach. I na razie chodzi.
    Nie wszystkie tytuły gier są oryginalne - właściwie tylko trzy takie są.

pozdrawiam
    Artur

13. Angoleiro

Angoleiro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    bardzo dobry interes imo ;) No i przekonales sie do konsoli to tez plus ;) a jak nie daj boze padnie ten Klocek to zawsze mozesz zakupic kolejnego :D

14. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    No rzeczywscie:) Interes jak zloto:) Tylko pozazdroscic szczescia :DD

Wczytywanie...

Poleć forum