1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak to jest .. ? (firmware napedu)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Nunek, Listopad 13, 2010.

1. Nunek

Nunek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Witam.

Mam takie pytanko posiadam zbanowana konsole liteon ixtreme 1.6 (chyba) :) Wgralem offline najnowszy update dasha i teraz czy moge w zaciszu domowym zrobic update firmware napedu (jesli tak to prosil bym o jakis poradnik , przed banem robilem sam update z 1.5 na 1.6 ale zapomnialem jak to sie robi juz :) ) na taki aby kazda gra na nim chodzil czy to spaczowane czy nie czy jakis tam wave 4 czy wave 2. Po prostu chcialbym wlozyc gre i grac nie martwiac sie czy mi wystartuje :) I jeszcze jedno da sie jakos zrobic zeby na zbanowanej konsoli mozna bylo chociaz instalowac gry na dysku ?

Nunek.

2. Lotnik421 Xbox One

3. skwierczyq

skwierczyq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gry bez patchowania działają na iXtreme LT, są poradniki na naszym forum. Co do dysku, da się tak zrobić żeby instalować gry. Poradnik jest na forum o ile się nie mylę

4. clumzy

clumzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Cosmo Canyon
    co do flasha to j/w kolega napisał
    co do instalacji gier na hdd to wystarczy,że zrobisz aktualizację dasha na 9199 albo na najnowszy jaki jest teraz.

5. Nunek

Nunek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Kolego a mógł byś mi podesłać te poradniki ? Ja kurcze nie mogę znaleźć ..

6. clumzy

clumzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Cosmo Canyon
    tutaj masz poradniki na temat flashowania itp.Firmware napędów
    dashboard 9199 download RapidShare AG, Cham, Switzerland
    i poczytaj sobie to http://xboxforum.pl/ogolne-f71/aktualizacja-dashboard-offline-%5B2-0-8955-0-avatar-updatespy%5D-7365.html

Wczytywanie...

Poleć forum