1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak to jest z przerabianiem xboxa360 ???

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adrian284, Kwiecień 7, 2011.

1. adrian284

adrian284 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema to znowu ja , i znowu mam problem . Jak to jest z przerabianiem xboxa360 ??? Jeżeli mam wgraną starszą wersje przeróbki to mogę ją jakoś uaktualnić czy muszę coś wymieniać ??? Pomóżcie ...

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  4. adrian284

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli nie trzeba wymieniać napędu na nowszy ??... I jeszcze jedno pytanie , powiedzcie jaka jest najlepsza przeróbka jak na ten czas ???

5. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    nie trzeba jeśli ten co masz jest od poczatku w konsoli.....najnowsza jest lt+...

6. Gerrard845

Gerrard845 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  7. Lucky Strike

Lucky Strike Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przerabianie to bardzo zły pomysł. Niesie ze sobą multum problemów. Jeszcze nikomu nie wyszło to na dobre. Oczywiści jest to także kwestia sumienia i obyczajności. Kochany przyjacielu. Zapomnij o wszelkich pseudo modyfikacjach swojej konsoli. Baw się na oryginalnych i legalnych grach. Śmiej się z ludzi męczących się z nagrywaniem, banami, uszkodzeniami sprzętu. Czerp radość z konsoli i niczym się nie przejmuj. Pozdrawiam twój starszy kolega :)

8. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Ale się uśmiałem. Jakie problemy. Ja dałem do przerobienia konsolkę i zrobiłem to za 50 zł. Dodam ze dostałem na to dożywotnią gwarancję. 3 lata gram i sam sobie wgrywam nowsze przeróbki i tyle. Płyty mam za 3,5 verbatimy. Z nagrywaniem nigdy nie miałem problemów. Mam oflagowaną konsolę i gram na piratach ciągle online. Fali banów już nie było baardzo dawno i się nie zanosi. Dzięki temu mogę sobie pozwolić na kolekcję 50 gier, a pieniądze wydaje na bardziej pożyteczne rzeczy.
    A Ty starszy kolego co możesz powiedzieć??? Wydajesz 200zl za grę albo czekasz rok aż stanieje, a później przechodzisz ją 10 razy bo przecież musisz bo wybuliłeś tyle kasy. Jaka obyczajność jak coś to obyczajowość. Nie rozśmieszaj mnie. W Polsce gry są strasznie drogie w porównaniu do USA czy krajów zachodnich dlatego tam nie ma piractwa. Zresztą o jakim uszkodzeniu sprzętu mówisz? Jeśli umiesz przerobić to nic Ci nie grozi. Jeśli nie to oddajesz w profesjonalne miejsce i Ci udzielają gwarancji na to. Problem z nagrywaniem? Brednie!!! Chyba tylko z 3 płyty zjarałem nagrywając resztę śmiga jak trzeba. Powiedz że Ci żal **** ściska że nie masz przerobionej i płacisz niewiadomo ile. Tacy ludzie mnie śmieszą:D

9. Lucky Strike

Lucky Strike Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @ Nie wiem czy chcesz się pochwalić obrotnością czy wyżalić nie najlepszą sytuacją materialną. Ja nie narzekam na ilość nowych gier. Jedyna jaką przeszedłem 2a razy to bioshock dla alternatywnego zakończenia. Żeby nie robić zbędnego offtopu: stać mnie na auto-stać na paliwo. Stać na konsole- stać na gry. Proste. Ty mówisz kradnę gry. Ja mówię kupuje legalnie i wspieram polską scenę gier.

Sorewicz za literówki.

10. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak patrzyłem na takim serwisie z UK to ceny gier są mniej więcej takie same a nawet mniejsze niż w Polsce, a dołóżcie sobie do tego to że oni więcej zarabiają ...

11. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Hahaha wyłożyłem się na cycki hahaha
    To kupuj nadal oryginały i wspieraj Polską Scene Gier,a ja nadal będe używał kopii zapasowych i wspierał Polski Rynek Piractwa :)
    Żenujące jest to co napisałeś,chce grać na orygianałach to gra,chce piracić to piraci,ja wole zpiracić i za zaoszczędzone pieniądze kupic 20 czystych płyt które wykorzystam w wiadomych celach . Hahahaha daje Ci dziękuje za ten post,uśmiałem sie jak cholera :)
    Twój młodszy kolega :)

12. adrian284

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Widzę że się niezła dyskusja zrobiła , ale i tak raczej przerobie moją konsole . ... Mam jeszcze jedno pytanie , dużo słyszę o płytach Verbatim , że należy na nie nagrywać kopie zapasowe płyt , czy one są jakieś lepsze , wytrzymalsze . wytłumaczcie ...

13. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Ja powiem tak,nagrałem ok 30 gier na płytach Verbatima,każda działa,kiedyś poszedłem do sklepu ale nie było "v" kupiłem 5 TDK,i co ? Ani jednej mi nie nagrało,fakt faktem że to może wina nagrywarki,swoje lata ma.
    Przy wyborze płyt nie wato oszczedzać,nie każe ci kupywać za każdym razem Verbatima,możesz spróbować nagrać na tańszych,ale ja wychodze z założenia że co firmowe to dobre,nigdy sie na verbatimkach nie przejechałem tak więc nagrywam tylko na nich.

14. meelman

meelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Tak są sprawdzone i za każdym razem masz pewność że nagrana gra będzie działać, na innych płytach czasami są problemy z nagraniem, zależy od rodzaju.

15. adrian284

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozumiem , że lepiej verbatimy . Ale mam jeszcze jedno pytanie co do wypowiedzi Gerrard845 . Podał on link i napisał że mogę konsole uaktualnić sobie "sam" czy jest to możliwe. Jeśli tak to napiszcie czy jest to bardzo trudne i jak to zrobić ...

16. devil12

devil12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To tak jakbyś od nowa przerabiał konsolę - trzeba odczytać klucz (o ile go nie będziesz posiadał) i wgrać zmodyfikowany bios do napędu konsoli - trzeba rozebrać konsolę i podpiąć ją kablami do PC w którym masz wolny post SATA - jest to łatwe zwłaszcza jeżeli będziesz miał ten klucz napędu - poproś o niego jak będziesz za pierwszym razem u kogoś przerabiał (jak masz klucz to wgranie firmware do napędu jest banalne). Poradniki masz na forum.

17. adrian284

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK, dzięki za pomoc , ale mam następny problem . Dużo się też mówi o diodach. Słyszałem najwięcej o czerwonych , ale także o niebieskich i zielonych . Powiedzcie co każdy kolor oznacza ...

18. Gerrard845

Gerrard845 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jakie diody masz na myśli?

19. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
  20. adrian284

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czytałem o czerwonych , to znaczy że konsola jest uszkodzona . A co oznaczają niebieskie diody ???

21. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Że niestety przesadziłeś o jedno pivo ;-) Krąg śmierci pali się tylko na zielono , a w wyjądkowych sytuacjach na czerwono , a wtedy masz problem i wydatki.

EDIT down
    (byłem po 2 ;-)) ) Wiadomo , zielone OK , RED ojojojojojo kaput.

Wczytywanie...

Poleć forum