1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak to jest z tą przeróbką ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Matijas, Maj 31, 2010.

1. Matijas

Matijas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema.
    Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z przeróbką konsoli ?
    Jaka jest teraz najnowsza metoda przerabiania i najlepsza.
    Czy to jest tak, że te "oprogramowania" się zmieniają co jakiś czas i mając np. nieaktualne oprogramowanie, jakaś nowsza gra może nie odpalić i wtedy trzeba znowu udawać się do fachowca przerabiać konsole jeszcze raz, żeby można było grać w nowości ??

Proszę o wytłumaczenie jak to wygląda, jaka jest cena takiej imprezy i ewentualnie jeśli można to proszę o polecenie kogoś solidnego z Warszawy.

(Xbox 360 2010rok Jasper NTSC)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na dzień dzisiejszy najlepszy jest iX LT 1.1. Odpala wszystko i odpali tez to co wyjdzie więc nie powinno być większych problemów z nowszymi grami.

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Najlepsza - iX LT 1.1 - odpalisz wszystko

W Twoim przypadku te wszystko to gry NTSC i Region Free bo masz konsolę NTSC

5. Aviox

Aviox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Byćmoże ixtreme LT 1.1 nie podzwignie w przyszłości nowszych gier (ich zabezpieczeń), wystarczy wtedy zaktualizowac oprogramowanie (jak wyjdzie jego nowsza wersja) poprzez podpiecie napedu do PC po kablu SATA i wykonanie aktualizacji firmware.

Wyciągają klucz napędu i przy jego pomocy zmieniaja oprogramowanie napędu. Powinni Ci zgrać klucz napędu na płytkę/wysłać na maila, żebyś miał możliwość aktualizacji.
    Dokladnie ten proces jest przedstawiony tutaj: http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/[tutorial]-flash-lite-0n-v3-[83850cv2-93450c]-47607.html

Cena "takiej impezy" w Twoim wypdku bedzie wynosila ok. 100 zł, gdyz na 99 % masz napęd Liteon v3, ktory da sie przerobic wylacznie przez cięcie ścieżek.

Poszukaj tutaj kogoś, kto Ci to wykona: http://xboxforum.pl/uslugi-f49/

6. speeder114

speeder114 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Proszowice
  7. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    przerobienie daje możliwość grania na tak zwanych kopiach gier (piratach)

8. werewolf836

werewolf836 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kalisz
    Jak sprawdzic jaka ma sie przerobke?Bo kupilem od kogos i nie wiem co i jak

9. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    nagrywać gry z różnymi wave.

10. Matijas

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A czy mając taki napęd Liteon v3 (prawdopodobnie) da się przerobić xboxa tak, żeby nie było śladów ingerencji ? Czytałem zapewnienia takich magików, którzy szczycą się tym, że nie zrywają plomb i nie pozostawiają śladów po swojej pracy, w dodatku dają gwarancje, że konsola nie zostanie zbanowana. Na ile to jest wiarygodne ? P.s. w przypadku wgrywania nowego softa mogę już sam to zrobić ?

11. homer_homer

homer_homer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    RDN
    Gwarancji na bana na pewno nie dostaniesz bo wystarczy że podłączysz się do neta i ban murowany, a co do integracji to jak to będzie ciecie ścieżek to nie sądzę aby ktoś CI uwierzył ze ścieżki w napędzie same się odlutowały

p.s może wprowadzam cie w błąd ale to jest moje rozumowanie pozdrawiam

12. Aviox

Aviox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Przy liteonie v3 nie ma takiej opcji. Plomby zostana, ale luty bedzie widać.

Gwarancja - czysty marketing, nabieraja nieswiadomych ludzi. Jak narazie M$ nie zbanowal nikogo za iX LT, ale to kwestia czasu.

Jeśli rozkrecenie xboxa, podlaczenie napedu pod SATA i chwila zabawy w windowsie/biosie nie sprawi Ci problemow to jak najbardziej.

edit: Dokladniej tutaj instrukcja (zaczynasz od "Wgrywanie Firmware"): http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/flash-lite-jungleflasher-dosflash-9472.html

13. Matijas

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jak sprawdzić jaki mam napęd ?

14. dodo121_PL

dodo121_PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zdejmujemy przedni panel i w otworze pod napisem 360 powinny być kabelki:

1. Toshiba-Samsung TS-H943A fw. MS25, MS28: 2 kabelki - czerwony i czarny
    2. Hitachi-LG GDR-3120L rev. 46DH, 47DG, 47DJ, 59DJ ,78FK, 79FL, 79FK: Czarny plastik
    3. BENQ VAD6038 fw. 64930C, 62430CR: 2 kabelki - białe
    4. Philips & Lite-on DG-16D2S fw. 74850C: 2 kabelki - żółte - montowane od MFR Date: 2008-04-26

15. Matijas

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzieki. A powie mi ktoś, czy jak konsola była kupiona w USA, to w razie czego mogę tutaj ją odesłać do serwisu M$ ? I jak to jest z rejestracją ? zarejestrowac na stronie juz teraz, czy dopiero, jesli kiedys bede chcial ja odeslac na gwarancje to telefonicznie to zrobic zglaszajac usterke ?

Wczytywanie...

Poleć forum