1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak to jest z tanimi cenami xboxa na ebayu?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez smieszek, Styczeń 20, 2010.

1. smieszek

smieszek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam ostatnio przegladalem ebay a nastepnie allegro i na ebayu znalazlem xboxa zupelnie nowego za 500zl z Anglii

oto link do aukcji:
    Microsoft Xbox 360 Elite HDMI Console (aukcja 330389488295) - aukcje eBay.pl | Zakupy bez granic!

natomiast na allegro taki sam xbox kosztuje minimum 899zl, w dodatku ta aukcja jest juz kilka dni i nikt tego nie kupuje tak jak by to nie byla okazja (a wg mnie jest) a wiec czy tam są takie ceny czy to jest jakis walek?

prosze o doglebniejsze zanalizowanie tego goscia co to sprzedaje (ja sie na ebayu nie znam) i wypowiedzenie sie na temat wiarygodnosci tej aukcji.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szybkus

szybkus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    najlepiej kupować na ebay ja kupiłem tam też swojego arcade za 560 jaspera. Polska ma drożej. Mój brat gdzie jest w Anglii mówi mi że nowy xboxelite kosztuje 299$ w kateps <=== taki market w stanach agd. W promocji widział raz za 199$ także w polsce nie radze nic kupować z agd i rtv bo na ebay kupi sie to wiele taniej ale nie radze ci kupować xboxa ponieważ żywot tej konsoli sie kończy kup ps3 to ma 8 rdzeniowy procesor i przyszlosc nalezy do niego jest bezawaryjny wiec sie dobrze zastanow czy chcesz xboxa bo to shit z 3rdzeniowym procesorem a ps3 8 rdzeni ma co daje szanse na dodatkowe efekty i plynnosc

4. smieszek

smieszek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w sumie mam juz xboxa elite ,ale mysle wlasnie czy dokonalem dobrego zakupu skoro mowisz ze xbox to taki syf

5. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    Wszystko zalezy od waluty np. funt teraz jest tani i moze sie oplacac wczesniej byl po ok 6 zl to ciekawe komu by sie oplacilo ;)

6. czullo

czullo Banned

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bo ta konsola nie ma dysku twardego i pada dlatego taka tania, dolicz do tego pad + dysk 120Gb to ci wyjdzie tyle co w polsce :D

7. Gruchi

Gruchi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    The Hard Drive and the controller NOT INCLUDED
    The item is tested, in full working order and not banned from xbox live

. to chyba nawet nie jest nowa konsola :) skoro byla sprawdzana pod katem bana :)

8. hypnos

hypnos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    JO81SX
    Proponuje najpierw poczytac zasady interpunkcji, bo ciezko sie czyta Twoje "wywody". Sam kupiles X'a i wyzywasz w nieboglosy jaki to on niedobry? Ciekawe podejscie... Poza tym co to za licytacja na cyferki? :p Jak dobrze, ze Sony wypuscilo na rynek PS3, bo inaczej ludzkosci grozilaby zaglada :DD

Z tymi zakupami na eBay tez wyskoczyles jak przyslowiowy Filip z konopii. Najlepiej jakby pozamykali wszystkie sklepy w Polsce, bo nic sie tutaj nie oplaca nabywac...

P.S. PS3 bezawaryjne? Pozostawie bez komentarza

9. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce
    Dobrze ze Sony wypuscilo PS3, dzięki temu możemy zobaczyć ilu jest na forum idiotów ;)

10. SNR

SNR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubelszczyzna
    aro aro BRAWA hehehehehe
    do smieszka: ZACZNIJ SIE UCZYC ANGIELSKIEGO

11. smieszek

smieszek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w sumie angielski umiem dosc slabo, chociaz podejzewam ze gdybym sie wczytal w tekst to zauwazylbym fakt braku dysku no ale olalem to bo myslalem poprostu ze to albo walek albo takie ceny. w kazdym razie dzieki za odp.

Wczytywanie...

Poleć forum