1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak to jest z tym stealth patchem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez tomeus, Listopad 11, 2008.

1. tomeus

tomeus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Planuje przerobić konsole ale troche sie boje ze mało gier bedzie działać. Mianowicie przeczytalem że pod ixtreme wymagane jest aby gry była zpatchowana na stealth. Do tego służą pliki .ss które pobiera się z różnych stronek ( żadna nie działa, a przynajmniej nie znalazłem działąjącej). Ściągnałem sobie na próbe Mirror edge i wygląda to tak:
    Czy aby zagrać na konsoli to przed wypaleniem musze jeszcze go zpatchować ? Czy jak ściągam gre prosto z neta to zwykle jest OK ? Skąd mam wiedzieć że wystarczy nagrać i nic nie trzeba robić ?

Będe bardzo wdzięczny za rozwianie moich wątpliwości

DOBRA CHYBA MAM ODPWIEDZ - JAK JEST IXTREME COMPATIBILE TO ZAWIERA STEALTH I NIC NIE TRZEBA ROBIĆ. Jak tak to można usunąć temat

Wczytywanie...

Poleć forum