1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak to jest z tymi serwerami Bad Company 2?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dogg, Listopad 23, 2012.

1. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Mam pytanie do osob posiadajacych Bad Company 2. Jako ze Batlefield 3 mi nie odpowiada i wedlug mnie jest duzo gorszy od Bad Company 2, zamierzam ponownie zakupic BC2. Mam tylko jedna obawe - jak jest z serwerami? Gra duzo ludzi? Nie chodzi mi tutaj o wyszukiwanie prawie pelnego serwera co 3-4 gre, lecz czy wyszukuje te prawie pelne serwery co mecz?

2. Lotnik421 Xbox One

3. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Zależy. Grałem mało ale mi mecze wyszukało we wszystkich trybach. Ale nie był to pełny serwer zazwyczaj graliśmy 4v4. Podobno dużo osób jeszcze na dodatku Vietnam gra. Ostatnio na multi grałem 2 tygodnie temu, więc nie wiem jak teraz.

4. Koniokrad

Koniokrad Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Powiem Ci ze CIEZKO jest znalezc pelne serwery jak w BC3 ale gra duzo osob.
    Warto miec gre BC2 + VIP PASS a jak bedziesz mial do tego VIETNAM to bajka wogole.
    Jak bedziesz chcial pograc - daj znac.
    Chetnie sie przylacze :)

5. Paweł Jasionkowski

Paweł Jasionkowski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja gram Bardzo dużo w BF BC 2. Zazwyczaj gram w drużynowy deadmatch, Najwięcej osób jest w weekendy ( w ostatnią niedziele miałem pełny serwer 18 osób , 4vs4vs4vs4) a w dni robocze to różnie zależy od godziny, najlepiej wieczorem ale średnio to 4vs4vs3vs2). Na innych trybach gram rzadko ale jak gram to jest podobnie ;)

6. thomaspl

thomaspl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gram w BC2 od 2-3 miesiecy dosc duzo online, w godzinach wieczornych zawsze byl problem z dolaczeniem bo serwery pelne, ale od około 3 tygodni zauwazylem duzy spadek grajacych ludzi, nawet w godzinach wieczornych zazwyczaj gra srednio 8-8, natomiast we wczesniejsze godziny to 4-4. Nie wiem dlaczego taki nagly spadek popularnosci jest spowodowany. Kupiłem już BF3 ale nie podchodzi mi, pozatym łoją mnie ludzie jak dziecko.

Wczytywanie...

Poleć forum