1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak to jest z wersją językową w grach pudełkowych?

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez Gumis_sx, Wrzesień 28, 2016.

1. Gumis_sx

Gumis_sx Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Heja.

Jako że nie specjalnie ostatnimi czasy mam w co grać stwierdziłem że czas ograć Fallouta 4.
    Jestem zwolennikiem gier na płycie - lubię pudełko sobie na półce postawić.
    Na allegro znalazłem masę ofert z opisem pt. Pudełko niemieckie, wersja gry angielska.
    Czy jak kupię taką grę to nie pobierze mi jako aktualizacji z racji mojego regionu języka polskiego?
    Z tego co się orientuję Fallout wyszedł w wersji polskiej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie, w przypadku Fallouta 4 nie pobierze Ci języka. Musisz szukać płyty z F4 gdzie jest info, że to polska wersja językowa. @p_bladek@p_bladek się sam na tym naciął w przypadku tej gry. W innych grach na ogół pobiera język, ale ja zawsze szukam informacji, że ten język polski w grze jest na 100%, bo nie mam zamiaru się nacinać i później bawić się w odsprzedawanie by kupić polską wersję, na której mi zależało.

Gumis_sx lubi to.
  4. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    776
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Z F4 sa wlasnie jakies problemy i tego jezyka nie chce dograc, wiec lepiej szukaj wersji Polskiej. Taki problem mial kolega @p_bladek@p_bladek i z tego co sie orientuje kupowal inny egzeplarz F4 wlasnie z dystrybucji Polskiej

Gumis_sx lubi to.
  5. Gumis_sx

Gumis_sx Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Szkoda myślałem że po taniosci kupię

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

6. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia: