1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak to jest ze sprzedażą konta z grami

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez ShuT, Marzec 22, 2016.

1. ShuT

ShuT Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Siemka. Często zadaje tutaj "łatwe" pytania lecz chciałbym być pewny tego co może mnie czekać.
    Czytałem na forum i poza nim temat sprzedaży konta z grami. Otóż mam pytanie - chciałbym np sprzedać swoje konto z grami lecz jest ono na emailu, którego używam do innych czynności. Czy to w jakiś sposób wadzi? Czy ktoś mógłby mieć dostęp do mojego emaila i używać go bez mojej wiedzy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. szuldi

szuldi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Raczej byloby glupota sprzedawanie czy tez dawanie dostepu do swoich danych. Predzej czy pozniej ktos by Cie brzydko mowiac wydymal.
    Jak chcesz sprzedawac gry kupione cyfrowo to zaloz sobie nowy meil jakis,pozniej konto xbox live,kup na tym koncie gre a po przejscii mozesz legalnie bez konsekwencji sprzedac takie konto

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

4. ShuT

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mam przez to rozumieć iż sprzedaż takiego konta jest niemożliwa ze względu na dostęp do moich prywatnych rzeczy?

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Konto email to tylko zabezpieczenie o ile nie masz jednego hasła do wszystkiego to osoba której dasz dostęp do konta xbl będzie tylko mogla sobie po nim buszować ale nic ważnego nie zmieni bez dostępu do email.

Natomiast gdyby ktoś źle się zachowywał na twoim koncie np. wulgaryzmy to mogą co je zablokować czasowo.

Ja też bym nie dal komuś obcemu dostępu, co innego osobę którą znasz zawsze mu możesz faciatę poprawić.

6. ShuT

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Właśnie mam zamiar pożegnać się ze swoją konsolą, tylko dumam nad tym kontem z grami, bo pozostawić je na pastwę losu... a pieniądz niby jakiś by wpadł. Zmiana hasła do konta xbl i sprzedaż owego wcześniej wspomnianego konta jest jak najbardziej możliwa? Reasumując - chciałbym sprzedać konto xbl bez obaw, że ktoś wejdzie mi na moją pocztę elektroniczną.

7. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    masz jeden mail i 2 hasła
    jeden do konta, drugi na pocztę

8. Giker127

Giker127 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mielec
    Ostatnia edycja: Marzec 25, 2016
  9. MolKiller

MolKiller Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rybnik
    To tego maila nie da sie zmienic?

Send from Honor 7

10. ShuT

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Rozumiem, że mogę założyć nowy email i tam przenieść owe konto xbl?

11. szuldi

szuldi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tak ja tak robilem bo do meila ktory byl powiazany z moim kontem xbox live nie pamietalem hasla i w zaden sposob nie moglem go odzyskac.Zalatwilem to przez infolinie.Bardzo w porzadku gosc wszystko mi pozakladal (najlepiej zadzwon i powiedz ze cos takiego chcesz zrobic), jedyna rzecz ktora jest wazna to zeby zmienic email do konta xbox live potrzebny Ci bedzie xbox 360 bo tylko w nim mozna przeniesc cala zawartosc konta xbox live.Jest taka specjalna opcja w ustawieniach (mozna podmienic email przez strone ale to nie to).I wiem co pisze bo sam przez to przechodzilem.Najlepiej zadzwon na infolinie

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

ShuT lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum