1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak to jest

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lozo55, Maj 30, 2010.

1. lozo55

lozo55 Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sulecin, Poland
    witam, zawsze brałem golda na miesiac, teraz z powodu kasy oraz cieplejszych dni pieniadze musze trzymac na wiadome sprawy :) i teraz moje pytanie, czy kupująć 15 kodów 48h będę mógł grac online ? ocb, czy moge na raz wstukac 15 kodów i mieć on-line przez miecha, słyszałem, że kody nie daja statusu gold, prosze o rozwiniecie tematu

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    będziesz miał status silver - jednak będziesz mógł grać online. co do samego przedłużania - tego nie wiem. czy to problem przed graniem wklepać kod? a jeśli nie będziesz mógł grać bo akurat wpadli kumple i idziesz na jakaś bibę to nie tracisz kodu

chcesz grać - wbijasz kod

nie masz czasu na grę - kod czeka na odpowiedni moment

4. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Jak wklepiesz tych triali naraz kilka to one będą leciały odrazu razem(nie to że najpierw minie jeden potem drugi)
    Taki trial 48h nie pozwala Ci na ściąganie dem dla goldów, i innych rzeczy tylko dla nich. Jedyne co możesz to multiplayer(i facebook, twitter, lastfm)

Wczytywanie...

Poleć forum