1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak to może byc płyta główna ??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Boll, Listopad 9, 2013.

1. Boll

Boll Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zduńska Wola
    Jaka to może byc płyta główna ??

Siema, wczoraj chciałem rozpoznać płyte główną, ale mam problem, Jest to stary premium na jtag'u. I teraz tak, ma hdmi, data to koniec 2007.11.02 , ale sprawdziełm też amperaż i tu 12v...14,2A..5v..1A- no i amperaz wskazuej na Zephyra. Wie ktoś o co chodzi?? Może tak było w pierwszych falconach??

P.s- konsola ma rrod ( zimne luty) jak by chodziła to bym właczył DL i zobaczył jaka to płyta głowna.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Falcon skoro 14,2A.

4. Boll

Boll Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zduńska Wola
    aj, sory myślałęm własnie nad falconem i wpisąłem amperaz falcona. Poprawka 16,5A ma. i Włąsnei to było dziwne bo myślałęm miedzy Falconem a Zephyrem.

5. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    No to jest to zephyr.

Wczytywanie...

Poleć forum