1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak to Naprawić

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Tomek1597, Czerwiec 20, 2010.

1. Tomek1597

Tomek1597 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skawa
    Mam pytanko co to oznacza i czy da się to naprawić
    Dzięki za odpowiedzi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Phoenix505

Phoenix505 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Masz 2 wyjścia :
    1. Pobrać program S360X i 2 pliczki pasujące do tej gry Video.iso i VideoL0.iso a następnie je wgrać za pomocą S360X do obrazu.
    2. Ściągnąć inną wersję ponieważ obraz się nie nadaje.
    Oczywiście te 2 opcje są warte uwagi o ile grasz na XBL lub Ixtreme LT w innych przypadkach powinno ruszyć normalnie.

4. Tomek1597

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skawa
    a niewiesz skąd wziąść taki pliczek video i i ten inny

5. Tomek1597

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skawa
    albo powiem tak pożyczyłem te gierkę od kuzyna która jest " oryginalnie :p " na wave 5 ale on je patchowal bo ma ix 1.4 wiec ja zgrałem ALCOHOLEM 120 percent i próbowałem w programie 360waves patcher powrócic do 5 ale jest tylko wybór do 4 może ma ktoś jakiś pomysł jak powrócić do 5 z codem MW 2 mi sie udało ale byl na 4 wave

Wczytywanie...

Poleć forum