1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak to podłączyć głośniki żeby działały?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rawison, Grudzień 12, 2011.

1. rawison

rawison Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam chcę podłączyć mój xbox 4gb do monitora: NEC LCD22WV - test 22" panoramy za 700zł - • PCArena.pl . Co muszę zakupić żeby na 100% chodziło. Chcę mieć także dźwięk...

Sory że pytam 2 raz ale mój temat znalazł się w koszu ;D

2. Lotnik421 Xbox One

3. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przejściówka z dwóch chinchy żeńskich na żeńskiego jacka + kabel VGA Xbox <-> D-Sub / 2x chinch męski. Poszukaj na allegro.

4. rawison

rawison Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wiem że to głupio prosić o szukanie inne osoby no ale jeżeli byś mógł podać linki to bym był bardzo wdzięczny nie chodzi o to że mi się nie chce ale jestem zielony w to wszystko nie wiem co wpisać w wyszukiwarce na allegro a jak coś pokręcę to stracę kasę i jej już nie odzyskam ;(

5. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  6. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16