1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak to poprawnie nagrać aby działało

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez hary113, Czerwiec 11, 2013.

1. hary113

hary113 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!
    mam problem z nagraniem gry na płytę, mianowicie kiedyś konsola miała soft LT 1.5 (czy jakoś tak) ale chciałem żeby chodziło mi najnowsze mortal kombat więc dałem ją gościowi do przerobienia i mi ją przerobił, ale nie wiem na jaki soft, chciałbym pograć w grę UFC Undisputed 3 i mam obraz z grą, przepuszczam ją przez program abgx360 ustawienia w programie takie same jak na poradniku, potem wypalam przez program IMGBurn na płytę DVD+R DL po nagraniu gry na płytę wkładam do konsoli i jej nie odczytuje, pojawia mi się wysuń napęd i tyle, dodam że ta gra UFC Undisputed 3 jest XPG 2 (nie wiem co to oznacza) proszę pomóżcie bo już nie mam pomysłów.

2. Lotnik421 Xbox One

3. matt011

matt011 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wałbrzych
    Nie wiem czy można sprawdzić jaką masz przeróbkę , a jeśli się nie da to niestety musisz próbować przerabiać grę na każdy soft jaki jest dostępny pod twój napęd. Najprawdopodobniej wgrał ci najnowszą przeróbke , musisz tylko się dowiedzieć jaki masz napęd http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/jak-sprawdzic-jaki-mam-dokladnie-naped-35374/ i sprawdzić najwyższą możliwą przeróbkę pod niego i spróbować nagrać płytkę pod tego LT :)

Wczytywanie...

Poleć forum