1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak to w końcu jest z tymi banami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sebeksh, Maj 4, 2014.

1. sebeksh

sebeksh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, wyczytałem na forum, że już nie banują za granie na XBL za lt3.0. Mogę prosić kogoś kompetentnego o zweryfikowanie tego?

@ wiem że mam więcej niż 20 postów, ale przez 2 lata nie miałem xboxa i nie wchodziłem na forum, teraz się przymierzam do kupna dlatego w tym dziale.

Aha, i jeszcze jedno. Mam nagrywarkę IHAS 124b, dalej nią się nagrywa gry na lt3.0?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szyszek98

Szyszek98 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może nie jestem bardzo kompetentny ale... Jeżeli dobrze nagrasz to nie powinieneś mieć żadnych problemów, tym bardziej, ze masz IHASA (tak, dalej się nim nagrywa). Poza tym już od dawna nie słychać o żadnych banach za lt :)

PS. Powiedz ile chcesz przeznaczyć na xboxa to coś ci może pomożemy wybrać ;)

Pomogłem? daj "przydatne" :D

4. sebeksh

sebeksh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Widziałem parę fajnych ofert za 4 stówy, slim 4gb, myślę, że to dobra oferta.

Pytanie jeszcze jedno: czy jest jakaś zasada - kupować z komisów czy od osób fizycznych? Jak lepiej?

5. Szyszek98

Szyszek98 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To zależy. Jak masz pewność że prywatny sprzedawca jest uczciwy to chyba lepiej niż z jakiegoś komisu bo tam nie wiadomo co i skąd mają ;) (chociaż komis pewnie da co jakas gwarancję) ale i tak najlepiej jak masz możliwość sprawdzenia przed kupnem ;)

Pomogłem? daj "przydatne" :D

6. Esse

Esse Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków

Lepiej dołóż i kup od razu z dyskiem 250GB wiem co mówię :)

Jeżeli pomogłem kliknij "PRZYDATNE" :D

7. Moose80

Moose80 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    OSW
    ja również bałem sie od bana ale zaryzykowałem i na kurczam ostro teraz :D inny kolega gra już rok nawet po zmianie na lt 3.0 nie dostał bana , obecnie xbox360 nie będzie banowany bo dla nich kupowanie xboxlive przez nas to czysty zysk :) XBOX one teraz jest ich oczkiem w głowie .

Wczytywanie...

Poleć forum