1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak to z tym nagrywaniem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez aragorn123, Listopad 22, 2009.

1. aragorn123

aragorn123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak to w końcu z tym nagrywaniem gier ISO na dvd do xboxa ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. aragorn123

aragorn123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bo słyszałem ,że ostatnio są jakieś problemy z odpalaniem nowszych gier.

4. smieszek02

smieszek02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    Musisz wiedzieć jakiego masz iXtreme i wtedy znajdziesz sobie jaki Wave ci będzie działał. Ja mam iXtreme 1.5 i działa mi wave2. Więc gdy ściągniesz grę to przepuszczasz przez program 360 wave patcher (ja korzystam z tego ale może być też inny) i tam wybierasz sobie na którego wave chcesz przerobić obraz. Tutaj masz to fajnie opisane : Konwersja obrazu z WAVE 4 na WAVE 3 lub starsze - gram24.pl - forum o grach, gry, mmorpg, trainery, poradniki . Potem oczywiście nagrywasz plik .dvd jak zawsze;)

Wczytywanie...

Poleć forum