1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak to zrobić?!

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez PeeROeSTeO, Kwiecień 29, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. PeeROeSTeO

PeeROeSTeO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czę100chowa__WŁÓKNIARZ!!!
    Panowie mam taki problem. Posiadam Xbox 360 i moja dziewczyna również go posiada. Ściągnąłem sobie X-men origins cos tam cos tam i nagralem sobie na DL. Usunąłem obraz i okazuje sie ze lipa bo dziewczyna też chce tą grę. Jak mam teraz wypalić z mojej płyty na drugą żeby to działało.???? Proszę o pomoc. pytanie może tendencyjne ale chce byc pewny zanim popsuje jakies płyty.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pavel

Pavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  4. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Szukajka chyba od ostatnich upałów mocno się rozgrzała, bo coraz mniej użytkowników z niej korzysta. Po co tyle tych pytań i nowych postów? :/

5. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    nie trzeba nawet szukajki używać.
    Temat przyklejony w dziale ISO w PORADNIKU bodajże jako 5 temat przyklejony

Wczytywanie...
Status Tematu: