1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak trzymac konsole?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dodop, Listopad 22, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Dodop

Dodop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    jak trzymac konsole pionowo czy poziomo jest jakas zasada ? cos sie dzieje ? aha i czy moge trzymac w takiej "dziurce" w biurku bo mam takie miejsce ale boje sie roda ...biurko wyglada tak http://meblecedron.prv.pl/Meble_mlodziezowe/biurko_2.jpg
    i jak widac na obrazku pod monitorem jest idealnie miejsca ...trzymalem tam ps2 ale to jest inne chlodzenie...doradzcie bo troche sie boje roda :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. biperus

biperus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raccoon City
    Witam!
    Konsole możesz trzymać jak chcesz. Ja miałem w pionie i w poziomie i żadnych efektów ubocznych nie zauważyłem (niektórzy mówią że im płyty rysuje)
    U mnie takie coś nie wystąpiło :)
    A wkładanie konsoli w miejsce w którym wytwarza się spora ilość ciepła to bym nie radził...

4. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Jeśli zdecydujesz się na ustawienie konsoli w pionie, to musisz pamiętać, żeby jej nie ruszać jak płyta jest w napędzie - rysy gwarantowane. A poza tym różnic wielkich nie ma. Co do trzymania "w biurku", to odradzam. Lepiej postaw konsolę gdzieś, gdzie będzie miała sporo przestrzeni z każdej strony.
    Pozdrawiam i zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum