1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak udostepnic internet pc-laptop?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez regeman85, Maj 14, 2010.

1. regeman85

regeman85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    witam, z góry przepraszam za zakladanie takich tematów bo wiem ze sa od tego inne fora ale napisalem juz na 3 forach i zero odpowiedzi wiec moze tu ktos sie zna...
    spalil mi sie dzisaj router a ze nie wiem kiedy kupie to chcialbym miec neta w laptopie poprzez podlaczenie kablem sieciowym do pc...na pc win xp na laptopie windows seven , internet z neostrady...podlaczylem kablem sieciowym i na tym koniec...nie wiem co gdzie i jak poustawiac...ustawialem z tego co znalazlem w google ale nic z tego nie wychodzi...jesli ktos by sie na tym znal to prosze opisac krok po kroku...

2. Lotnik421 Xbox One

3. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    na kompie klikasz prawym na ikonke(2 komputery u dołu po prawo monitora) > otwórz połączenie sieciowe > na "neostrada tp" klikasz prawym przyciskiem myszki > właściwości > zaawansowane > zezwalaj innym... (zaznaczto i ok)

nie wiem czy to o to chodzi, ale tak kiedzyś udostepniłem neta na x-a

4. SuperElektro

SuperElektro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Możesz spróbowac tego rozwiazania i napisz co z tego wyszło. W razie czego zainwestuj w nowy router z wbudowanym modemem.

5. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Tak samo robisz jak z xbox-em, na forum masz co do tego poradnik

Wczytywanie...

Poleć forum