1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak uratować dysk przed banem

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez vaalery, Listopad 7, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. vaalery

vaalery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pewnie z wielu was boi się zalogować na XBL aby sprawdzić czy ma się bana.Z tego co wiemy ban oznacza koniec z XBL i zablokowaniem dysku.

Tu jest sposób aby sprawdzić czy się ma bana i jednocześnie uratować dysk

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    I tu cie ochrzanie

Po co robic takie cos?Potem konsola do wywalenia,bo dysk podlaczysz=kaput z dyskiem

Nie lepiej zadzwonic na infolinie pod pretekstem:
    -zepsutego pada/kabla(jesli nie minal rok od kupna konsoli)
    -napedem(2 lata)
    -RROD(3 lata)
    -jesli konsola ma jakies 1,5-2 lat pod pretekstem spytania do kiedy mamy gwarke bo zgubilem paragon i nie pamietam czy mam bo zaczyna cos z konsola sie dziac
    -pod pretekstem przerejestrowania

Pani ci wtedy powie czy przysluguje ci gwarancja,jak nie to nie podlaczasz i cieszysz sie sprawnym dyskiem i konsola.A jak przysluguje to bana nie ma:)

A ze juz sie z live nie polaczysz?Trudno,itak bys sie nie polaczyl,a przynajmniej masz sprawny dysk i mozesz normalnie grac.Nie masz wtedy obawy o przedpremierowki,te glupie wave etc...grasz w co chcesz,a nowa konsole kiedys kupisz i sobie dysk przerzucisz...

PS.Nie robic teraz,poczekac do konca fali(albo przynajmniej jak juz malo kto bedzie banowany)!Bo moga jeszcze dlugo banowac,zadzwonisz dzisiaj a jutro bana zaliczysz...

PS.Plagiat zrobiles,bo to ja ten sposob podalem wczesniej w starym temacie i bylem 1 ktory to zrobil.A ze wymyslilem nowy i nie psujacy konsoli...

4. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    jedynym pewnym sposobem na uratowanie dysku jest odłączenie kabla od netu i nie łączenie się już z XBL

5. vaalery

vaalery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wiem zawalilem sprawe przed chwila psrawdzilem tym sposobem i ma sie bana na dysk trzeba tylko czekac az znajda sposob na odbanowanie dysku....

6. Deicide1

Deicide1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No no ! :D mam nadzieję że nastąpi to całkiem szybko :D

7. seanknw

seanknw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    czyli jednak to prawda z tym banem na dysk

8. Deicide1

Deicide1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak i z tego co widze po ludziach którzy zrobili wpisy na liście zbanowanych starczyło kiedys grać w coś pirackiego i zainstalować nowego dasha... ^^ nowy dash=koń trojański :D

9. martini

martini Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gniezno
    A dysk po banie bedzie dzialal na innej konsoli?Bo chce sprzedac i musze miec pewnosc zeby nie okazalo sie,ze u kupujacego nie bedzie dzialal :p

10. Turpat

Turpat Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Możecie powiedzieć jak gwarancja chroni przed banem?
    Jak dostane bana to moge oddać na gwarancje konsolę czy jak?

11. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    @Martini:

Z tego co ludzie piszą to tak. Tylko podobno trzeba go formatować ale ktoś inny pisał że nie trzeba

@UP:

Masz bana = nie masz gwarancji

12. Jakub89

Jakub89 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cholera własnie próbowałam się do live zalogować i oczywiście ban :(
    Dysk mi zablokowali.
    Co do bana nie mam zastrzeżeń piraciłem i już.
    Tylko chciałem jutro jechać po nową konsole i zostawić sobie dysk a tu lipa teraz z tym będzie.

13. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Dlaczego? Przecież na niezbanowanej konsoli dysk będzie działał

14. moski81

moski81 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Będzin
    Z tym dyskiem to przegieli Jak mozna banowac dysk przecież to prawie uszkodzenie sprzętu
    Najprościej mówiąc ... M$ zepsuł mi konsole !!!!!!!!!

15. Jakub89

Jakub89 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Aha ale to i tak dużo nie zmienia instalowałem na nim pirackie gry nową konsole też chce przerobić a na niej juz bym ich nie instalował :D

Ciekawe za ile bym go teraz sprzedał, uchronił się ktoś przed banem ??

16. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    60Gb za ok 140zł - są takie dwie oferty na forum

No i nie wiem czemu nie chcesz instalować na nim gier ;) Przecież to dużo daje ;)

17. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    najglupsza odpowiedz jaka wyczytalem........................chlopie zastanow sie co ty pleciesz................ gdybys mial czyste sumienie to nikt by ci nic nie psul..okradasz producentow..wydawcow..sklepy..panstwo..wszystkich okradas uzywajac PIRATOW i jeszcze masz pretensje ze ci dysk zbanowali???????? ciesz sie ze konsoli nie psuja ..ze mozna na niej grac caly czas offline i cieszyc sie gra dlugie lata..a dysk mozesz kupic nowy a jak nie bedzie nowy tez dzialal to karte pamieci ..

skoro juz pisze to mam pytanie...czy jak dysk zbanuja to wogole nie dziala..gina savy i gry zainstalowane..czy poprostu nigdy juz nie da sie gry na dysk zgrac ale savowac mozna

18. Arcibalt

Arcibalt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tomciopaluch nie masz racji nie maja prawa tak czy siak uszkodzic sprzetu ban na twardy to tylko blokada na insatlowanie a nie mechaniczne uszkodzenie gdymy m$ takei cos zrobil nie wychodzil by z sadu. Kupujac samochod i wstawiajac swoj silnik producent przyjechalby ci skasowac auto zastanow sie ! to co robisz w domowym pieleszu i w jaki sposob to jest twoja sprawa, no chyba ze robisz to w celach zarobkowych. Co do bana na dysk to nie mozna instalowac gier na twardy to wszystko a savovac dalej mozna, tylko ciekawi mnie jak bedzie dysk zachowywac sie w innej konsoli czy np: na upartego mozna wpakowac do drugiej konsoli zainstalowac gre i spowrotem przelozyc.

19. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Konsola zbanowana w ogóle nie odczytuje gier zainstalowanych na dysk. Znajomy miał zainstalowane gry a teraz nie może ich instalować a te które miał już zainstalowane to nie czyta i odpala z płyty (słychać to :p )

20. Arcibalt

Arcibalt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak na marginesie to spadla sprzedaz xboxa 360 wzgledem innych konsol i m$ bardzo cwanie zmusza ludzi do kupna nowych konsol. Ja nie mam zbanowanj konsoli ale tak po prawdzie to te instalowanie i xbl to mi dynda mam tez ps3 i jak pomysle ze mam placic za to zeby grac w sieci ( dziekuje juz jadlem ) takze nie ma co chyba zbytnio dramatyzowac.

21. Przemeks89

Przemeks89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli jak grałem np. 5 min w GTA IV (przez neta) kilka godzin temu, i udało mi sie gre zainstalowac na dysku to oznacza że nie mam bana?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum