1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak uruchomić GOD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez scarecrow, Wrzesień 30, 2014.

1. scarecrow

scarecrow Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, do tej pory uruchamiałem wszystkie gry jako iso do tego celu używałem 360mpgui i po przerobieniu kopiowałem do katalogu Gry na dysku dodawałem ścieżkę do gier na konsoli i wszystko chodziło. Teraz spotkałem sie z Fifa 15 w postaci god wiec po ściągnięciu skopiowałem na pena potem na konsole dodałem ścieżkę ale gra się nie uruchamia. Pytanie co mam zrobić z pobrana gra w formacie god i jak ja uruchomić ? Oczywiście mam nowy DASH

2. Lotnik421 Xbox One

3. nme

nme Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    GOD musisz wrzucić do content/0000000000000000

Wczytywanie...

Poleć forum