1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak ustawić Default Overburning Method w ImgBurn?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez enigmatyczny, Styczeń 5, 2012.

1. enigmatyczny

enigmatyczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak powinienem mieć ustawione "Default Overburning Method" w ImgBurn (settings -> write -> page 2)?
    Do wyboru jest: overburn oraz truncate.

Pytam, bo tak naprawdę nigdzie nie znalazłem kompletnego poradnika nagrywania gier dla iHAS124B-mod i LT3.0. No i nikt nigdzie nie wspomina o "Default Overburning Method" :/

Nagrywarka: iHAS124B
    Firmware: iHAS-124B-AL0S-MKM001MKM003-final.bin
    Nośnik: Verbatim
    Disc ID: MKM-003-00
    XBOX: Benq + LT3.0

// Nie mam żadnego problemu (odpukać). Od wczoraj mam napęd, dziś przerobiłem. Mam w domu tylko 2 płytki DVD-DL więc chciałem się upewnić, żeby wszystko poszło po mojej myśli. ;-)

Dziękuję za odpowiedź Mario!

Skoro nic się tam nie zmienia to temat chyba do zamknięcia, by innych nie stresować ;-)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    tam nic nie zmieniasz. jaki masz problem?

Wczytywanie...

Poleć forum