1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak ustawić XBOXA?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez 19john92, Październik 24, 2009.

1. 19john92

19john92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Od niedawna jestem posiadaczem 360, ale nie wiem jak ustawić konsole w poziomie czy w pionie aby miała jak najlepsze chłodzenie. Słyszałem, że jeśli wyłączymy grę to dobrze jest jeszcze pozostawić włączana konsole aby ciepło z płyty głównej poszło na radiatory, czy to prawda? Czy mogę wyciągnąć płytkę z napędu gdy gra jest włączona. I jescze jedno lepiej aby konsola była na półce czy na podłodze obok TV

2. Lotnik421 Xbox One

3. Riiko

Riiko Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    na podlodze, w zadnej polce, co do ustawien ja mam pionowo i jest ok :)

4. Szpadyzor_PL

Szpadyzor_PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    W poziomie najlepiej i żeby miała przepływ powietrza

Po co ? bez płyty i tak nie pograsz

Obojętne czy na półce czy na podłodze , ważne żeby nie była zabudowana

5. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
    i ważne żeby Ci nie spadła ;]
    nie radził bym też stawiać obok okna albo grzejnika, moja stoi pionowo na biurku za monitorem i jest dobrze :D

6. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    To pewnie masz Jasper'a i możesz go ustawić jak chcesz, poza tym co to za różnica czy konsola leży czy stoi, płyta jest mocno przykręcona do koszyka wiec sie nie odegnie ;)

Jeśli faktycznie masz nówke ze sklepu to masz na pewno Jasper'a.
    Jasper ma procesor i kartę graficzną w 65nm (nanometrach) i się już tak nie grzeje,
    poza tym ma mocniejsze luty (kulki BGA) które lączą kartę graficzna z płytą główną - zmniejszone ciepło karty powoduje ze 3 Czerwone Diody są niemożliwe
    bo ani łączenia Ramu (kod bledu 0102) ani luty na karcie (0020) nie pękną, to ze karta już się nie grzeje ma duży wpływ na chip ANA otóż kiedyś luty były na wierzchu i one po prostu pękały z ciepła (błąd E74), teraz lutów już niema, tylko są "nóżki" i one nie pękną.

Wniosek: Xbox'a możesz trzymać nawet na szafie ;).

7. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Wniosek kolejny:szukaj na forum,bylo tysiace razy!

8. Szpadyzor_PL

Szpadyzor_PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Tak bo ty możesz to powiedzieć bo jesteś specem , jaspery są od niedawna , nie wiemy co będzie za pół roku , rok , może będą tak samo awaryjne jak poprzednie , za jakiś czas będziemy mogli powiedzieć jak to jest naprawdę , bo teraz to za szybko na takie stwierdzenia

Wczytywanie...

Poleć forum