1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak usunąć konto na tym forum ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tomx, Wrzesień 25, 2009.

1. tomx

tomx Guest

Jak usunąć swoje konto / profil z tego forum ? Nie znalazłem nic w panelu użytkownika...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Voodoo199

Voodoo199 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nsa
    A po co usuwać ?! Jak nie chcesz mieć tu konta to po prostu nie loguj się i nie wchodź tu i tyle ;]

4. tomx

tomx Guest

A choćby po to, że mam takie prawo w myśl obowiązującej ustawy o ochronie danych osobowych. Po prostu chcę, żeby wszystkie moje dane zostały stąd usunięte. Nie życzę sobie być w jakikolwiek sposób kojarzony z tym forum a tego samego nicka używam także w innych miejscach.

5. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Rejestrując się na forum, automatycznie zezwalasz na przetwarzanie twoich danych osobowych przez forum (tych danych które wpisałeś w formularzu rejestracji).
    Nie chcesz to nie wchodź na to forum, a nawet jeśli twoje konto zostanie usunięte to twój Nick razem z postami zostanie, tylko będzie on na biało jak przy zbanowanych userach...

6. otacon

otacon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ale ma przecież prawo do cofnięcia zezwolenia na przetwarzanie swoich danych osobowych.. to, że kiedyś wyraził zgodę nie oznacze, że uczynił to dożywotnio....

7. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Jeżeli przeczytałeś wszystkie tutaj posty oraz mojego posta do końca, to ten twój był zbędny, kolega głównie nie chce aby jego nick był na tym forum, a jak napisałem nick pozostanie na zawsze z jego postami.
    Trudno.... następnym razem kolega będzie musiał wcześniej pomyśleć zanim się zarejestruje na jakimś forum.

8. the-man

the-man Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Usuńcie go bo widzicie, że chopak przestraszył się akcji policji i najazdów na chaty ;)

9. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    wyciągnijcie do niego rękę i zmienicie mu nick i usuńcie konto.

10. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    done ..

11. Bari

Bari Guest

ja tez poprosze taki zabieg :D

12. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Konto skasowane

13. adams6280

adams6280 Guest

prosze o usunięcie mnie z tond :)

14. wonsak

wonsak Guest