1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak usunąć powiązanie profilu gracza (gamer tag) z kontem Xbox Live?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez smrodorodek, Listopad 19, 2010.

1. smrodorodek

smrodorodek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam taki problem. Mam na konsoli profil gracza, na który kiedyś założyłem konto Xbox Live. Teraz przy profilu gracza mam znaczek Xbox Live. Chciałbym zmienić tag gracza na inny, ale konsola wrzeszczy, że jest to możliwe tylko po zalogowaniu się do usługi Xbox Live, a ja się tam nie mogę zalogować, bo mam oflagowaną konsolę. Wiecie jak można zlikwidować powiązanie nazwy profilu z kontem na Xbox Live? Normalnie założyłbym sobie nowy profil, ale szkoda mi moich Achivementów :(

Wczytywanie...

Poleć forum